Fizjotreapia Marcin Woźniak
Gabinet fizjoterapii Oświęcim, Zaborze

W 2004 roku ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na Wydziale Fizjoterapii uzyskując tytuł licencjata, następnie kontynuowałem naukę na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na Wydziale Fizjoterapii, którą ukończyłem w 2006 roku, uzyskując tytuł magistra.

 

W trakcie studiów na AWF Katowice rozpocząłem moją praktykę fizjoterapeutyczną. Najpierw pracowałem w Fundacji dla Dzieci Niepełnosprawnych. Następnie podjąłem pracę w Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu na Oddziale Rehabilitacji, gdzie nabierałem praktyki w pracy z pacjentami po udarach mózgu, uszkodzeniach narządu ruchu i zabiegach ortopedycznych.

 

  • W 2009 roku zmieniłem miejsce pracy na Oddział Neurologiczny z Pododdziałem Udarowym, a także Oddział Ortopedyczno–urazowy Szpitala w Oświęcimiu.
  • W 2016 roku wróciłem na Oddział Rehabilitacji Neurologicznej Wczesnej, gdzie pracowałem przede wszystkim z pacjentami po udarach mózgu i schorzeniach w obrębie ośrodkowego układu nerwowego.
  • Od 2018 roku do teraz pracuje w Pracowni Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Szpitala w Oświęcimiu, gdzie pracuje indywidualnie z pacjentami ze schorzeniami układu narządu ruchu prowadząc terapię manualną, terapię powięziową, masaż.

Gabinet Fizjoterapii Marcin Woźniak

Od 2009 roku prowadzę prywatną praktykę fizjoterapeutyczną w gabinecie lub w domu pacjenta. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach specjalistycznych oraz sympozjach naukowych dotyczących fizjoterapii i medycyny.

 

Niezwykle cenię pracę z pacjentem, Uwielbiam uczucie gdy widzę, że moja praca idzie w dobrym kierunku a u pacjenta zmniejszają się objawy z którymi do mnie przyszedł. Wychodzi ode mnie zadowolony z terapii zarówno od strony fizycznej jak i, co bardzo ważne psychicznej, z lepszym humorem i pozytywnym nastawieniem do leczenia.

Potrzebujesz pomocy doświadczonego i wykwalifikowanego fizjoterapeuty?